Świąteczne rękodzieło w Młynie

23 listopada 2021

W ramach tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie w dniach 18-19 grudnia na namysłowskim rynku, w Izbie Techniki Młynarskiej odbędą się bezpłatne warsztaty z rękodzieła.

 "Młyńskie" instruktorki i artystki Agata Borek-Olszewska oraz Joanna Soluch-Ceglarek poprowadzą Was za rękę przy wykonywaniu przepięknych ozdób świątecznych z tworzywa jakim jest glina i sznurek.

To nie wszystko

Instruktorka z Goleniowskiego Domu Kultury Beata Reginia wprowadzi nas (również bezpłatnie) w świat filcowania - jednej z najstarszych metod tworzenia tkaniny, polegającej na łączeniu włókien w zwartą masę, z której można tworzyć szerokie spektrum rękodzielnicze.

    UWAGA!

Będziemy też zdobić pierniczki i to pod okiem samej mistrzyni cukiernictwa -Pani Joanna Hofbauer z TorcikArt - jest to akacja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Amelii Jedynak szczegóły już wkrótce!

Zapraszamy do Izby Techniki Młynarskiej na ul. Piastowską 12 w dniach 18-19 grudnia 2021 od godziny 14.00.

Wyroby naszych wspaniałych prowadzących będą dostępne w namiocie Izby Techniki Młynarskiej na namysłowskim rynku.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎للر JARMARK BOŻONARODZENIOWY ŚWIĄTECZNE RĘKÃDZIEŁO W MŁYNIE 18-19 grudnia Izba Techniki Młynarskiej wи od godziny 14.00 WSTĘP BEZPŁATNY‎”‎

https://www.facebook.com/pages/category/Arts---Humanities-Website/Izba-Techniki-M%C5%82ynarskiej-w-Namys%C5%82owie-103531894598942/

Czytaj również